יום חמישי, 7 ביולי 2016

בקרי לדים גמישים

בקרי לדים גמישים

תאורת הלדים, נחשבת לתאורה חסכונית ונעימה. ניתן למצוא כל מיני גוונים ועוצמות של תאורת לדים בחברת סקנר לייט שילוט לדים לעסקים. התאורה מחזיקה מעמד לשנים ואין צורך בהחלפת נורות תכופה, בדוגמא לשיטה הישנה של נורות רגילות שגם רעילות ופולטות גזים רעילים וגם שאינן חסכוניות בחשמל. היום ניתן למצוא שכלולים רבים כגון בקרי לדים גמישים. בזמנו, כאשר רק הגיעו הלדים לשוק, הם היו הרבה יותר יקרים ולא כולם יכלו לרכוש אותם, היום המחירים ירדו המון וכולם מעוניינים בחיים קלים יותר ובתאורה חסכונית שאינה מנפחת את חשבון החשמל. המהפכה של טכנולוגיית הלדים, השתלטה על העולם בגלל יצירת אווירה ותאורה שהיא אסתטית ונעימה וגם כאמור החיסכון והתחזוקה של נורות יעילות אלה.

לדים בכל מכשירי החשמל הביתיים

טכנולוגיית הלדים כאמור, פרצה את השוק בסערה וניתן למצוא לדים גם במכשירים החשמליים בביתנו, כמו טלוויזיות, מחשב, טלפונים סלולריים, נגני מוזיקה מסוגים שונים ועוד. הדוגמאות השונות של הלדים, אם כפסי תאורה לחנויות, לבית ועוד, גרמה לייצור טכנולוגיה כגון בקרי לדים גמישים. מדובר על סוללה פנימית כך שאין צורך בחלק מהבקרים שהם קבועים על הקיר בסוללה בשלט רחוק ויש כאלה שיש להם שלט רחוק הכל תלוי בשימוש ובצרכים של כל אחד. סט של בקר הלדים הינו מחווט וניתן לבצע  כיבוי והדלקה של פסי הלדים. ניתן למצוא בקרים לכל מיני גדלים של פסי לדים ויש כאלה המגיעים עם מגני סוללה.

8 עוצמות בנורת לד

באמצעות בקרת לדים גמישים, ניתן לשלוט ב 8 עוצמות של אור, מה שמקל על כיוון רצוי של תאורה זו. בהרבה חנויות שונות ניתן למצוא שלטי לדים צבעוניים, מה שמושך יותר את הלקוחות לחנויות שונות, בפאבים, מועדונים , אולמות אירועים ועוד. גם כוון של צבעים סטטיים, ניתן למצוא בבקר נורות הלד, מה שיקל על הפעלת הנורות בצורה הרצויה. יש בקרים של לדים, שיש בהם מגני סוללה לשמירה ארוכה על אורח החיים של הבקר. בקרים אלה, מתאימים לכל הגדלים של פסי הלד. ניתן למצוא את בקרי הלדים בכל מיני חנויות למכירת תאורה לצרכים השונים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה