יום שלישי, 12 ביולי 2016

3 טיפים לרכישת תאורת גינה

3 טיפים לרכישת תאורת גינה

מאמר זה הנו מאמר טיפים מקצועי אשר יעסוק בבחירת תאורת גינה. כידוע, תאורה לגינה מסייעת בהתמצאות בגינה בחסות החשיכה, ויש לה גם חלק בעיצוב, ממש כמו הצמחייה וריהוט הגינה הקבועים. לכן, הטיפים יעסקו הן ברמת התאורה הנדרשת לאותה גינה והן ברמת העיצוב, ובנוס, יינתן טיפ פונקציונלי שיסייע לכם לחסוך בהוצאות התאורה הקבועות שלכם.

אפיינו את רמת ההחשכה בגינה בלילה

ישנן גינות שצמודות לרחוב ראשי, כלומר – צמודות לפנסי תאורה, והן בדרך כלל פחות חשוכות מגינות מפורברות או כאלו שבכלל נמצאות מחוץ לשטח עירוני. בגינות אלו החושך שורר באופן מוחלט במהלך הלילה, ולכן חשוב מאד להקפיד על תאורת גינה מתאימה, שתשפוך אור על הגינה החשוכה ברמה הנדרשת. בגינה הנמצאת בלאו הכי בסביבה עירונית, ועוד ליד פנסי תאורה, תאורת הגינה משמשת בעיקר לעיצוב, פחות להתמצאות, משום שהאור עצמו ישנו בגינה גם בשעות הלילה.צרו מראה עיצובי רב גוני

כיום, כשתאורת ה- לד היא אחת מאפשרויות העיצוב שלכם, אין מקום רק לגופי תאורה צהובים או לבנים. תאורת ה- WARM WHITEהצהובה, או ה- DAY LIGHTהלבנה מציעות רק אחד מני פתרונות עיצוב רבים. כשהתאורה היא תאורת לד, תוכלו לשלב מגוון צבעים ובכך להגשים יעדים כמו דימוי אביזרי התאורה לפרחים, או פשוט יצירת מראה כמו של רחבת ריקודים על ספקטרום צבעים נרחב בתוך הגינה.

העדיפו תאורת לד על תאורת להט מטעמי חיסכון בחשמל ובהוצאות על מוצרי תאורה מתכלים

למעשה, בתאורת לד אין לכם בכלל הוצאות על אביזרים מתכלים, משום שהתאורה אינה נובעת מחוט הלהט אלא ישירות מהמעגל החשמלי של הנורה. למעשה, גם המעגל החשמלי לבד, בלי נורה, היה מאיר לכם, והנורה נוצרה מטעמי עיצוב וקוסמטיקה. במצב כזה, אין מוצרים מתכלים, והאור שאתם מקבלים הוא ממוצרים קבועים שמחזיקים מעמד שנים רבות ללא צורך בתיקונים.

הטיפים ניתנו על ידי חברה מקצועית הבקיאה ברזי תאורת גינה

החברה ביקרה בעשרות בתי לקוח, אפיינה אותם והתקינה אביזרי תאורת גינה לשביעות רצון הדיירים. בואו להתחדש בתאורת גינה דקורטיבית ופונקציונלית בהתאמה אישית לכולכם!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה